Platnost účtu byla ukončena, web bude trvale smazán za:

Pokud chcete platnost účtu obnovit, napište nám na podpora@chytry-web-maklere.cz

Realizované zakázky

Garáž, Boskovice

V areálu garáží na ulici Otakara Kubína nabízíme udržovanou garáž postavenou v roce 2005. Zděná garáž je umístěna na rohu bloku osmi garáží a je osazena plechovými sklápěcími vraty. 

Modernizovaný byt 2+1, Boskovice

Hledáte v Boskovicích pěkný byt o dispozici 2+1, do kterého byste se mohli rovnou nastěhovat nebo jej třeba pronajímat?
Pokud ano, podívejte se na námi nabízený byt s lodžií ve 4.NP panelového domu na ulici Mánesova. Byt tvoří dva slunné neprůchozí pokoje orientované na jih (na podlaze parkety), kuchyně s plynovým sporákem (sever), koupelna s toaletou, komora a prostorná předsíň. V rámci modernizace bytu byla nově vybudována koupelna s WC, upravena kuchyně, předsíň, vyměněny interiérové dveře.
K bytu náleží zděný sklep. V domě lze využívat kolárnu a sušárny.
V rámci revitalizace domu byly řešeny stoupačky, zateplení pláště i střechy, vchodové dveře se zvonky a schránkami, okna ve společných částech domu. Vše je splaceno.
K bytu je možné dokoupit garáž (7 minut chůze od bytu). Není to však podmínkou.

Autobusové nádraží, vlakové nádraží, supermarket, škola - vše do 10 minut chůze.

Outdoorové fitness hřiště pro Vaši relaxaci a dětské herní prvky se nacházejí cca 70 m od domu.

Pokud Vás nabídka zaujala, zavolejte si o další informace a domluvení termínu prohlídky.

S vyřešením financování Vám rádi pomůžeme.

RD 3+1, Kunštát, Újezd

Hledáte RD, do kterého byste se mohli rovnou nastěhovat? Stačí vám dispozice 3+1, nebo uvažujete v budoucnu o rozšíření? Obě varianty jsou možné. Nabízíme Vám udržovaný RD dům ze smíšeného zdiva, krytý pultovou plechovou střechou, který je napojen na všechny inženýrské sítě. Vstup do domu je tvořen prostorným zádveřím, ze kterého se vchází do chodby. Obývací pokoj je přístupný přes průchozí kuchyň se spíží. Ložnice je přístupná přes další průchozí pokoj. Z chodby se dále vstupuje na toaletu nebo do koupelny se sprchovým koutem. Z koupelny se dostaneme do technické místnosti, kde je umístěn plynový kotel a bojler.
Za domem se nachází dvorek s další stavbou, která je členěna na dílnu, sklady, sklep, pracovnu,...). Ze dvorní části vede brána do paralelní ulice. Parkování je možné před domem nebo na vlastním oploceném pozemku.
Újezd je polohově oddělenou částí obce Kunštát. Do Kunštátu se dostanete za minutu autem, nebo můžete využít stezky pro cyklisty a pěší (600m), která obě části spojuje.
V Újezdu je obchod a výletiště s dětským hřištěm. Ostatní občanskou vybavenost najdete v Kunštátu či v 11 km vzdálených Boskovicích.

Bytový dům s velikým pozemkem, Blansko

Bytový dům se sedmi bytovými jednotkami na exkluzivním místě v Blansku. Dům je historicky spjat s podnikem Metra Blansko.

RD 4+1 se zahradou k modernizaci, Blansko

Pokud hledáte v Blansku rodinný dům či pozemek, který by vyhověl vašim náročným požadavkům, pak dnes jste možná našli svůj budoucí domov.

Ve výhradním zastoupení nabízíme výjimečný cihlový rodinný dům před celkovou modernizací, který stojí na obdélníkovém pozemku s plochou 743 m2. Dům je částečně podsklepen. Dispozičně je aktuálně řešen jako 4+1 s možností dalšího rozšiřování. V 1.NP se nachází dva pokoje, kuchyně, koupelna s toaletou a komora. Z prostorného zádveří se sestupuje do malého sklípku nebo naopak stoupá po slunném schodišti do haly druhého nadzemního podlaží. Zde jsou vstupy do dvou pokojů s parketovou podlahou a do půdního prostoru. Na současnou obytnou část domu navazuje v 1. NP dílna a garáž také s volnými půdními prostory. Na pozemku je dále hospodářské stavení, které nabízí široké možnosti budoucího využití. Objekt je napojen na veškeré inženýrské sítě. Vytápění a ohřev vody je řešeno plynem. K pozemku je možný příjezd po asfaltové komunikaci v přední i zadní části objektu. Na pozemku se nacházejí dva objekty s číslem popisným, což je další výhodou.

47 m2 nebytového prostoru, Brno - Židenice

Hledáte místo pro Vaše podnikání? Nabízíme prodej nebytového prostoru o velikosti 47 m2 v 1.NP cihlového bytového domu na ulici Rokycanova v Brně-Židenicích. Prostor byl historicky využíván jako prodejna a je tvořen dvěma místnostmi s vysokými stropy 330 cm a 450 cm. Ve vyšší místnosti byla vybudována kovová konstrukce, jež místnost rozdělila na dvě podlaží. Druhé podlaží bylo využíváno jako administrativní zázemí prodejny. Veškeré inženýrské sítě jsou k dispozici. K nebytové jednotce náleží samostatná toaleta přístupná ze vstupní chodby domu. Prostor je určen k rekonstrukci. Nabízí se i možnost přebudování a změna užívání prostor pro bydlení.
Parkovací záliv je přímo před vchodem. Dobré parkování je také ve vedlejší ulici Vaškova.

Zastávky MHD (Stará osada či Gajdošova) jsou 350 m.

Byt 3+1 po částečné rekonstrukci, Brno - Líšeň

Rádi byste si v Líšni koupili větší byt? Potřebujete byt v přízemí? Chcete si bydlení vytvořit podle vlastních?

Byt: 3+1 ve zvýšeném přízemí panelového domu na ulici Molákova s jedním průchozím pokojem. Byt prošel před dvěma lety částečnou rekonstrukcí, při které byla zbudována nová koupelna s vanou a toaletou, modernizována kuchyně včetně rozvodů. Na betonových podlahách je položeno lino v dekoru dřevěné plovoucí podlahy, v koupelně pak keramická dlažba. Vytápění a ohřev vody je řešeno dálkově. Plynové vedení je zakončeno v technické šachtě.

Dům: Zateplený 8-mi podlažní panelový dům prošel revitalizací (střecha, stoupačky, zateplení, rozvody, okna, vchodové dveře na čip, nový výtah). Do budoucna se plánuje revitalizace balkónů (spoří se do FO).  Občanská vybavenost: V blízkosti domu se nachází škola, obchod, poliklinika, herní prvky i místa pro relaxaci - Velká Klajdovka. Parkování na parkovišti před domem.

Dispozice: Ze zádveří vlevo se nachází koupelna s vanou a toaletou (4m2), následuje vstup do kuchyně (9m2).  Ze zádveří chodbou přímo vstupujeme do obývacího pokoje (20m2), ze kterého je možné vstoupit do ložnice (12m2) nebo na zasklený obytný balkón. Ze zádveří vpravo vede široká chodba (využitelná i jako šatna) do dětského pokoje (12m2). 

Modernizovaný byt 2+1, Brno - Černá Pole

Nabízíme slunný byt 2+1 o velikosti 55 m2 v 1.NP panelového bytového domu na ulici Provazníkova. Byt prošel v roce 2015 částečnou rekonstrukcí, při které byla modernizována kuchyně, odpady rozvody vody i elektřiny. Byla vybudována nová koupelna s rohovou vanou, umyvadlem, toaletou i bidetem. Vyměněny byly vstupní dveře a položena plovoucí podlaha z předsíně do kuchyně. V tuto chvíli zbývá zrekonstruovat podlahy v obytných místnostech (nyní parkety) podle vkusu nového majitele. Vytápění a ohřev vody je řešeno dálkově. 

Dispozice: Ze zádveří vede chodba rovně do kuchyně, po pravé straně se vchází do koupelny s toaletou, po levé straně vede vstup do průchozího obývacího pokoje s balkónem. Z obývacího pokoje se vchází do ložnice.  Dům prošel revitalizací (střecha, vchodové dveře se zvonky, elektřina ve společných částech domu, zateplení pláště, rozvod plynu).  V těsné blízkosti domu se nachází park. Do zeleně (k jihu) je orientován balkón i všechna okna. Zastávka MHD je před domem.  Náklady na bydlení pro 2 osoby činí dle vyúčtování  3.600,-Kč + elektřina a plyn na vaření.

RD 4+1 k modernizaci, Brno - Nový Lískovec

Pečlivě udržovaný cihlový řadový rodinný dům o dispozici 4+1 na ulici Úpatní v Novém Lískovci. K domu náleží zahrada o velikosti 296 m2 (ta je v současné době užívána pro pěstění a obsahuje několik ovocných stromů) a spoluvlastnický podíl o velikosti id. ½ na studni lokalizované přes hranici sousedících pozemků.

Dům je široký 575 cm, což je určující pro jeho dispozici.

V přízemí prochází celou hloubkou domu chodba, ze které se vstupuje do většiny místností daného podlaží. V půdorysu naleznete plochy jednotlivých místností. V přízemí se nachází obývací pokoj, kuchyně, koupelna, toaleta, chodba, veranda se vstupem do dvorní části a se schodištěm do 1. patra.

V patře se nacházejí 3 pokoje (nejmenší osmimetrový je průchozí) a vstup na balkón orientovaný do dvorní části (západ).

Dům je napojen na inženýrské sítě. Přes dobrou údržbu je dům určen ke generální rekonstrukci a modernizaci. V chodbě, koupelně a na toaletě jsou patrné známky vlhkosti zdiva. Izolace proti zemní vlhkosti chybí.

Okna jsou dřevěná špaletová, zateplení pláště budovy neproběhlo. V roce 1996 byla vyměněna střešní krytina na hlavní části objektu.

Podlahy jsou v obytných místnostech dřevěné, v ostatních částech je položeno teraco.

Ve dvorní části objektu je vybudován přístavek, který obsahuje kotelnu s plynovým vytápěním a ohřevem vody, komoru a další skladovací plochy.

Z dvorní části po kovovém schodišti přicházíme k zahradě, kde si můžete vypěstovat vlastní kvalitní produkty nebo ji proměnit na relaxační zónu.

Dům se nachází v klidné ulici, která je v dané tvořena řadovou zástavbou rodinných domů se zahradami.

Zahrada v chatové kolonii - 278 m2, Silůvky

Byt 4+1 před rekonstrukcí, Brno - Líšeň

Je Váš byt malý a rádi byste své rodině dopřáli více prostoru? Chtěli byste mít před domem místo, kde si Vaše děti mohou bezpečně hrát. Máte rádi zeleň? Chcete si byt zrekonstruovat podle své představy? Pokud ano, mám pro Vás to pravé řešení. Nabízíme Vám udržovaný byt s lodžií o dispozici 4+1 s neprůchozími pokoji lokalizovaný v 1.NP revitalizovaného panelového domu (k východu orientovaná lodžie dostatečně vysoko). Dům byl postaven v roce 1983. Byt neprošel výraznější modernizací. Okna jsou plastová kromě balkonového, podlahy betonové s PVC, jádro umakartové, rozvody elektřiny v hliníku, vytápění a ohřev vody centrální.

V rámci revitalizace domu došlo k výměně stoupaček, vchodových dveří, zvonků, schránek, oken ve společných částech domu, instalaci teplovodního výměníku, rozvodů elektřiny ve společných částech domu, STA, instalace vodoměrů s dálkovým odečtem, atp. V blízkém horizontu proběhne rekonstrukce střechy.

Náklady na bydlení pro dvě osoby činí 3.240,-Kč vč. FO + elektřina a plyn na vaření.

Parkování u domu. Zastávka MHD 8 minut chůze stejně jako ZŠ.

Financování pro Vás rádi vyřešíme.

RD k rekonstrukci se zahradou, Boskovice

Hledáte v Boskovicích dům nebo pozemek pro stavbu? Už Vás nebaví žít zavření v bytě? Chcete sobě i svým dětem dopřát zahradu nebo třeba letní radovánky u bazénu? Pokud ano, máme pro Vás to pravé.
V klidném prostředí ulice Kollárova Vám nabízíme RD postavený v roce 1926 o užitné ploše 83 m2 s rovinatým obdélníkovým pozemkem o velikosti cca 700 m2. Dům je v přízemí dispozičně řešen jako 1+1, dále se v přízemí nachází koupelna s toaletou, šatna, komora, předsíň, vstupy do sklepa a do podkroví. V podkroví je menší pokojík a vstup do půdního prostoru. Stav dřevěného krovu i střešní krytiny je dobrý. Dům je částečně podsklepen.
Objekt je napojen na plyn, elektřinu, veřejný vodovod i kanalizaci. Na zahradě je postavena dřevěná kolna a zděná garáž. Dům je určen k rekonstrukci či přestavbě, která zajistí, že se starší dům stane Vaším vysněným domovem! Snadné parkování je přímo před domem či na vlastním pozemku. Dům má k dispozici také předzahrádku.

Za 10 minut pozvolné chůze jste v supermarketu, na autobusovém či vlakovém nádraží, za 15 minut v centru Boskovic.

Zavolejte si pro domluvu svého termínu prohlídky.

Novostavba RD se zahradou, Syrovice

Nabízíme Vám pěkný RD 5+kk s terasou v Syrovicích. Dům byl postaven před 10 lety a nabízí novým majitelům velký obytný prostor, klidné bydlení a přiměřeně rozlehlou zahradu.

Byt 1+1 po částečné rekonstrukci, Brno - Líšeň

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme byt 2+kk o velikosti 43 m2 v 5.NP panelového domu. Pokud hledáte startovací bydlení, bydlení pro rodiče ve svém okolí či jen chcete uložit své volné finanční prostředky, pak by Vás mohla naše nabídka zaujmout. Byt je tvořen pokojem s kuchyňským koutem, pokojem s nikou (spací či pracovní kout), halou, koupelnou se sprchovým koutem a samostatnou toaletou. K bytu náleží sklep. Nabízený byt prošel přestavbou bytového jádra, byla vyměněna kuchyňská linka, položeny plovoucí podlahy.

Okna jsou plastová a orientovaná na západ, dům zateplen, instalován nový výtah.
Vytápění dálkové.

Náklady na bydlení vč.fondu oprav činí 2.350,-Kč + elektřina.

V těsné blízkosti domu se nachází obchod, restaurace, dětské hřiště.

Zastávky MHD jsou vzdáleny 250m (8) a 300m (78, 202).

Financování hypotečním úvěrem je možné a rádi jej pro Vás vyřídíme.

Pokud Vás nabídka zaujala, zavolejte si o další informace!

Byt 1+1 po rekonstrukci, Boskovice

Nabízíme prodej bytu 1+1 v přízemí cihlového bytového domu

Udržovaný byt 2+kk, Brno - Nový Lískovec

Hledáte byt v Novém Lískovci, ve kterém můžete rovnou bydlet, nebo si jej zrekonstruovat k obrazu svému? Hledáte nemovitost, ve které byste uložili své peníze a pronajímali ji? Pokud jste si alespoň jednou odpověděli ANO, pak pro Vás máme zajímavou nabídku bytu o velikosti 50 m2 s balkónem nedaleko Campusu.
Byt se nachází v 2. patře revitalizovaného panelového domu. I když samotný byt neprošel zásadnější modernizací, poskytuje aktuálně příjemné bydlení pro tříčlennou rodinu.
V obývacím pokoji s kuchyňským koutem a v chodbové části je položena dřevěná podlaha, v ložnici je podlaha kryta kobercem, v koupelně a na toaletě je keramická dlažba.

Dům je vytápěn dálkově, plyn není k dispozici.

Nový výtah i chodby k bytu jsou příjemně široké, což ocení nejen maminky s kočárkem.

Náklady na bydlení činí: 4.000,- Kč + elektřina (630,- Kč/m).

Těším se na Vás. Zavolejte si o prohlídku.

Udržovaný byt 1+1, Brno - Židenice

Hledáte bydlení v zeleni, v klidném prostředí, avšak s dobrou dostupností do centra Brna? Nebo hledáte investiční příležitost?

Pokud jste si odpověděli aspoň jednou ANO, pak mám pro Vás zajímavou nabídku bytu 1+1 v 1.NP cihlového bytového domu ve slepé ulici Došlíkova. Byt tvoří pokoj s balkónem orientovaným na východ, kuchyně se zánovní kuchyňskou linkou a plynovým sporákem, koupelna s vanou a samostatná toaleta. V zádveří je prostor pro vestavnou skříň či zbudování šatny. K bytu náleží prostorný a suchý sklep.

Rozvody sítí jsou v bytě původní, avšak plně funkční. Okna jsou plastová. Vytápění a ohřev vody jsou v domě řešeny dálkově. Vodovodní stoupačky jsou plastové s instalovanými vodoměry s dálkovým odečtem. Odpadní litinové stoupačky jsou dle letošního kamerového monitoringu ve vyhovujícím stavu. V obývacím pokoji je udržovaná parketová podlaha.

V bytě byla v roce 2011 instalována nová kuchyňská linka, na podlahu kuchyně a toalety položeno linoleum, v chodbové části zátěžový koberec. Byly vyměněny některé interiérové dveře.

K bytu náleží balkón, na kterém si můžete při pohledu do zeleně vychutnat za svitu slunce svoji ranní kávu. V letním horkém období však budete v odpoledních hodinách ušetřeni přímého svitu do obývacího pokoje.

Nedaleko domu se nachází dětské hřiště, skatepark, poliklinika, škola, školka, koupaliště, Bílá hora, Malá Klajdovka.

Zastávka MHD je od domu 2 min chůze. V centru jste za 15 minut.

Náklady na bydlení činí cca 3.400,-Kč (nízký fond oprav) + elektřina a plyn.

Pozemek pod domem není předmětem prodeje. Nákup lze financovat hypotečním úvěrem a rádi ho pro Vás vyřídíme.

Pokud Vás nabídka zaujala, zarezervujte si čas své prohlídky. Prohlídky budou probíhat v pátek 16.3. Následně budou přijímány Vaše cenové návrhy.

Těším se na Vás!

Byt 1+1 k rekonstrukci, Blansko

Potřebujete v Blansku startovací byt, nebo hledáte investiční příležitost? Pokud Vám vyhovuje byt 1+1 o velikosti 29 m2 v cihlovém bytovém domě, pak Vás jistě osloví tato nabídka. Prodávaný byt se nachází ve 3.NP. Byt je určen k rekonstrukci. Okna jsou v bytě plastová, elektřina v mědi. Ostatní prvky interiéru jsou původní. Koupelna s vanou je společná s toaletou. V kuchyni a v pokoji jsou parkety. V roce 2012 proběhla významná část revitalizace bytového domu (střecha, zateplení střechy, pláště, stropů sklepních prostor, vyměněny vodovodní a odpadní stoupačky, plastová okna a balkóny ve společných částech domu, vchodové dveře, izolace domu proti zemní vlhkosti, výstavba sklepních kójí).

Byt je možno financovat hypotékou. S vyřízením úvěru Vám rádi pomůžeme.

Budova bývalého hostince, Velká Roudka

Ve výhradním zastoupení majitelů nabízíme ke koupi prostornou jednopodlažní budovu na návsi Velké Roudky nedaleko bývalých lázní. Budova je kolaudována jako objekt pro bydlení. V minulých letech však byla provozována jako pohostinství a také prodejna smíšeného zboží.
Objekt dnes čeká na své nové využití.

Stěny jsou tvořeny smíšeným zdivem. Stropy jsou na části objektu hurdiskové s betonovou mazaninou, na části objektu pak dřevěné s prkenným záklopem. Okna jsou dřevěná s dvojskly. Dřevěný krov je krytý hliníkovým plechem. Objekt je napojen na obecní vodovod a elektřinu. Plyn není k dispozici.
Půda nabízí možnost rozšíření domu o další využitelné prostory. Budova je podsklepena v malé části (sklep na pivo či víno).
Těsně u domu se nachází zastávka autobusu do Velkých Opatovic, Jevíčka a Boskovic.

Pokud Vás nabídka zaujala, těším se na Vaše zavolání a domluvu termínu prohlídky.

Zrekonstruovaný byt 3+1, Brno - Židenice

Potřebujete větší byt? Hledáte bydlení v zeleni, v tichém prostředí, avšak s dobrou dostupností do centra Brna? Chcete se jen nastěhovat a neřešit náročnou rekonstrukci? Pokud jste si odpověděli ANO, pak mám pro Vás zajímavou nabídku bytu 3+1 v 1.NP cihlového bytového domu ve slepé ulici Došlíkova. Byt je tvořen třemi slunnými pokoji orientovanými na západ s velmi zachovalými parketovými podlahami, kuchyní s plynovým sporákem, elektrickou troubou a digestoří vyvedenou do komínu. Dále je v bytě koupelna s rohovou vanou, samostatné WC a šatní prostor vybudovaný v zádveří. K bytu náleží balkón a sklep.
Elektřina je v mědi, okna plastová, odpady a voda v plastu, odpadní stoupačka litinová, vytápění centrální. Byt je částečně vybaven a většina kvalitního nábytku může v bytě zůstat.

Nedaleko domu se nachází dětské hřiště, skatepark, poliklinika, škola, školka, koupaliště, Bílá hora, Malá Klajdovka.
Zastávka MHD je od domu 2 min chůze. V centru jste za 15 minut.

Náklady na bydlení činí 2.600,-Kč + elektřina a plyn. Nízký fond oprav.

Financování nákupu pro Vás rádi vyřešíme.

Pokud Vás nabídka zaujala, zarezervujte si čas své prohlídky.

Byt 2+1 po částečné rekonstrukci, Brno - Kohutovice

Chcete bydlet v oblíbené části Brna, v klidném a pěkném prostředí kousek od lesa?
Chcete si své bydlení zrealizovat podle svých představ?
Nechcete platit za zrekonstruovaný byt, který stejně přetvoříte?
Pokud je Vaše odpověď ano, pak se objednejte na prohlídku bytu 2+1 v Kohoutovicích na ulici Jírovcova.
Nabízíme Vám zde slunný, udržovaný byt 2+1 o velikosti 58 m2 s lodžií 6 m2 s pěkným výhledem do zeleně. Parkování je možné na parkovišti před domem.
Byt se nachází v 5. patře osmipatrového zatepleného panelového domu. Tvoří jej dva neprůchozí pokoje o velikosti 16 m2 a 15 m2, kuchyně (12 m2), umakartové bytové jádro (koupelna s vanou a toaleta jsou samostatně). Součástí bytu je také prostorná komora (3 m2). K bytu dále náleží sklep (2 m2). Obyvatelé domu mohou využít v zádveří kolárnu s bezpečnostními dveřmi a sušárnu.

Dům prošel v minulých letech částečnou revitalizací (zateplení, stoupačky, vchodové dveře, schránky, zvonky). V letošním roce proběhne výměna výtahů (našetřeno).

V bytě kryje podlahy PVC a koberce, v kuchyni je položena vinylová podlaha. Kuchyňská linka prošla renovací. Okna jsou v bytě plastová, vytápění a ohřev vody je dálkový.

Byt má orientaci V-Z. Lodžie je orientována k východu.

Byt bude k dispozici novému majiteli od poloviny prosince 2017.

SVJ je bez dluhů a reálné náklady na bydlení pro dvě osoby činí 3.250,-Kč + elektřina a plyn (vaření).

Dopravní obslužnost zabezpečují autobusy MHD (50, 52) či trolejbus 37. Za 15 minut jste ze zelených Kohoutovic na Mendlově náměstí, za 8 minut v Campusu.

Pokud Vás tato nabídka oslovila, zarezervujte si včas svoji prohlídku. Prohlídky proběhnout 13.6. od 15h do 19h. Těším se na Vás!

Byt 1+1, Velké Opatovice

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme prodej bytu o velikosti 1+1 (30 m2). Byt je v udržovaném původním stavu bez výraznější modernizace. Jádro umakartové, vytápění a ohřev vody dálkové, vaření na plyn (PB láhev). Byt se nachází v 2.NP. Dům je bez výtahu. Celkové náklady na bydlení cca 3.300,-Kč/m.

RD se zahradou, Skalice nad Svitavou

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme ke koupi rodinný dům s prostornou zahradou ve Skalici nad Svitavou. Dům je rozčleněn na dvě části, které lze obývat samostatně. Jedna část představuje byt o velikosti 2,5 + 1 (72 m2). V půdním prostoru je vystavěn pokoj (18 m2), který v letním období může sloužit jako pokoj pro hosty. Stejně tak může nabídnou mnohá dobrodružství Vašim dětem. Celkově se jedná o starší zachovalý objekt. Podlahy jsou prkenné, elektřina natažena v mědi, vytápění zajišťuje plynový kotel, ohřev vody elektrický bojler. Voda je zde z vlastní studny.
Druhá část domu (vejminek 70 m2) je tvořena 3 pokoji, spíží a toaletou. Tento prostor aktuálně slouží jako skladiště. Do vejminku je zavedena voda z obecního vodovodu.
Ve dvorní části jsou původní chlévy přebudovány na garáž, místnost pro relaxaci s krbem a se saunou, sklad na dřevo.
Z garáže je možno zbudovat vstup do dílenských prostor s truhlářským vybavením (hoblovka, pásovka,...).

K domu náleží veliká zahrada s ovocnými stromy.

Po prohlídce dne 22.3. od 14h do 17h budeme přijímat Vaše cenové návrhy. Rezervujte si svůj čas prohlídky!

Bytový dům se 3 byty, Olomouc

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme prodej bytového domu se třemi byty (jednotky nevymezeny). Byty jsou dlouhodobě pronajaty.
Každé nadzemní podlaží je tvořeno jedním bytem 3+1 o velikosti cca 73 m2. Pokoje mají velikost 18, 18, 10 m2, kuchyně 12 m2.

Byty ve 2. a 3. NP mají k dispozici balkón. Ke každému bytu náleží sklepní prostor v suterénu domu (9-18 m2). Dále je k dispozici společná prádelna. Půdní prostory lze užít k vestavbě.
Dům byl postaven ve čtyřicátých letech 20. století, průběžně udržován a je napojen na všechny inženýrské sítě. Střešní krytina je tvořena hliníkovým plechem (přeskládáno v roce 2012, okapy a svody byly vyměněny). Okna jsou plastová (2009/2010), nová vodovodní stoupačka (2014), nová ležatá kanalizace (2016), nové vyvložkování komínů (2016). Každý byt má vlastní měřidla a byty jsou vytápěny samostatně plynem (kotel nebo vafky). Ohřev vody je zajištěn plynovými ohřívači.

Byty neprošly výraznější modernizací.

Pokud hledáte podobnou nemovitost, zavolejte si o prohlídku či další informace. Stavební plány jsou k dispozici.

Dvougenerační RD, Sulkovec

Hledáte místo, kde můžete relaxovat po náročném pracovním týdnu?
Jste dvougenerační rodina a rádi byste bydleli spolu a přesto sami?
Máte volné finanční prostředky a přemýšlíte o koupi nemovitosti na pronájem i k vlastní rekreaci?

Pokud jste si alespoň jednou odpověděli ano, mohla by Vás zaujmout nabídka domu v Sulkovci, v části obce Polom.
Nabízíme zde prostorný dům, který je tvořen 2 byty. V přízemí domu se nachází byt o dispozici 2+1 a dílna. V 2.NP je pak zbudován byt o velikosti 3+1. Na dům navazuje stodola, která se aktuálně užívá pro skladování dřeva.
Dům je napojen na obecní vodovod, odpady jsou svedeny do jímky, plyn v obci není k dispozici. Vytápění přízemního bytu je realizováno krbovými kamny (1.NP). Byt v patře byl užíván pro návštěvy rodiny. K vytápění lze užít kamna, nově vybudovaná koupelna je vytápěna elektrickým žebříkem. Ústředního topení není v domě realizováno.

Občanská vybavenost:
obchod, pošta, lékař - v 1 km vzdáleném Sulkovci
ostatní - Jimramov (9km), Bystřice nad Pernštejnem (15km).

V lesnatém okolí se nacházejí cyklostezky, běžecké lyžařské trasy i lyžařské vleky.

Srdečně Vás zvu na prohlídku!

Luxusní byt 2+kk, Brno - Nový Lískovec

Hledáte nadstandardní byt v Novém Lískovci? Chcete parkovat ve své garáži? Chcete mít náklady na bydlení pod kontrolou? Nechcete se v parném létě péct? To vše a mnohem více Vám nabízí námi nabízený byt o velikosti 50 m2 + zasklená lodžie a sklep.
Byt se nachází v 11. patře revitalizovaného panelového domu s výhledem do širokého okolí. V bytě je maximálně funkčně využit prostor. Je zde vytvořena řada úložných prostor, které bezpečně pojmou vše potřebné a minimalizují potřebu dalšího nábytku. Dubový nábytek, kožená sedačka i další vybavení jsou součástí prodeje. V kuchyňské části je instalována kuchyňská linka z masivu s žulovou deskou vč.spotřebičů (sklokeramická deska, mikrovlnná trouba, zabudovaná pečící trouba i pračka, volně stojící kombinovaná lednička).
Byt je vytápěn elektrickými radiátory s individuální regulací. K příjemnému odpočinku i zahřátí lze využít elektrický krb. Výhodný tarif Vám šetří peníze!
Pokud bude horký letní den, oceníte instalovanou klimatizační jednotku.
Na podlahách je keramická dlažba a koberec. V koupelně můžete relaxovat ve vaně.
Potřebujete-li usušit prádlo, můžete využít prostor sušárny, která sousedí s nabízeným bytem, nebo umístit sušák do prostorné prosklené lodžie.
Nový výtah i chodby k bytu jsou příjemně široké, což ocení nejen maminky s kočárkem.

Náklady na bydlení činí: 2.122,- Kč + elektřina (1.500,- Kč/m).

K bytu je možné koupit garáž vzdálenou cca 100 m od domu. Není to však podmínkou nákupu bytu.

Těším se na Vás. Zavolejte si o prohlídku.

Byt 2+1, Brno - Staré Brno

Ve výhradním zastoupení majitele vám nabízíme byt 2+1 v osobním vlastnictví, o velikosti 64 m2 na ulici Zahradnická v centru Brna. Byt se nachází ve 2. patře cihlového domu bez výtahu. Kuchyň i ložnice jsou orientovány k východu s výhledem do dvorní části objektu a sportoviště sousedící pedagogické fakulty. Obývací pokoj má okna orientovaná západním směrem do jednosměrné ulice. Byt je tvořen prostorným obývacím pokojem (22 m2), ložnicí (11 m2) se šatnou (6 m2), kuchyní (8 m2) se spíží (1 m2). Z široké chodby jsou dále přístupné: toaleta, koupelna s vanou a komora. K bytu náleží veliký sklep (8 m2).
Byt je částečně rekonstruovaný. Zbývá zrekonstruovat koupelnu (možno rozšířit o komoru) a chodbu. Elektřina je v mědi, v obývacím pokoji, ložnici i šatně je položena plovoucí podlaha, jsou sníženy stropy, provedeny nové omítky. V kuchyni je na podlaze dlažba. Dřevěná okna v bytě byla také měněna.
Náklady na vytápění a ohřev teplé vody Vám bude šetřit kombinovaný plynový kotel. V domě je zavedena kabelová televize.
K bytu náleží podíl na dvoře, který lze využívat k odpočinku a třeba i ke grilování. Parkování je před domem na ulici. MHD a veškerá občanská vybavenost jsou v bezprostřední blízkosti.
Byt lze doporučit k bydlení stejně jako k pronájmu vzhledem k nedaleké pedagogické fakultě a Spielberk Office Centru.

Náklady na bydlení činí 1.811,-Kč vč. fondu oprav, + elektřina a plyn.

Dům není zatížen úvěrem na revitalizaci.

Průkaz energetické náročnosti budovy se zpracovává, proto uvádíme kategorii "G".

Zavolejte si o svůj termín prohlídky bytu.

Byt 2+1, Brno - Černá Pole

Hledáte byt, který byste si rádi zrekonstruovali podle svých představ?
Hledáte bydlení, kde budete mít snadno dostupnou školu, školku, jesle, dětského lékaře, zubaře?
Rádi byste měli u domu zeleň, obchod, restauraci i MHD?
Pokud jste alespoň jednou odpověděli ano, pak čtěte pozorně další informace.
Ve výhradním zastoupení majitele vám nabízíme byt 2+1 v původním stavu v revitalizovaném panelovém domě (okna, balkóny, zateplení, stoupačky, výtah...).
Byt je lokalizován v šestém předposledním patře. Je tvořen dvěma neprůchozími pokoji (2 x 18 m2), kuchyní (9 m2), koupelnou a samostatným WC. Bytové jádro je umakartové. Všechna okna jsou orientována jihovýchodně. K bytu náleží nový balkón (2 m2) a sklep (1 m2).
Podíl bytu na revitalizačním úvěru byl uhrazen. Náklady na bydlení jsou nízké - cca 2.478,-Kč/m + elektřina a plynu. Vytápění a ohřev TUV je zajišťováno centrálně.
Na podlahách obytných pokojů naleznete zachovalé parkety. V ostatních částech bytu je linoleum, na stěnách tapety.

Parkování před domem.

Při prohlídkách dne 7.12. mezi 14-17h budeme přijímat Vaše cenové návrhy.
Zavolejte si o prohlídku a rezervujte si svůj čas.

Těším se na vás!

Byt 2+kk, Brno - Bohunice

Hledáte útulný byt s úložnými prostory? Chcete mít pořádek nejen v bytě, ale i ve společných prostorách? Hledáte světlý byt, ve kterém se v létě neupečete? Pak Vás zvu na prohlídku bytu 2+kk (52m2) na ulici Běloruská. Byt se nachází ve čtvrtém patře panelového domu. Dům prošel kompletní revitalizací (střecha, okna, zateplení pláště, stoupačky, výtah,...). Byt je v původním udržovaném stavu vč. umakartového bytového jádra. Jedná se o větší typ z bytů, které se v této lokalitě nacházejí. Pouze 4 byty na patře.
Dispozice:
Obývací pokoj s kuchyní v kuchyňském koutě (22m2), ložnice (10m2), předsíň, 2 komory dostupné z předsíně, oddělené WC a koupelna s vanou. K bytu náleží také zasklená lodžie (6m2) a sklep.
Potřebujte bezpečně uskladnit své kolo? K dispozici je prostorná kolárna.
Byt je vytápěn ústředním topením. Litinové radiátory jsou opatřeny regulačními ventily. Ohřev vody je dálkový. Parkovat lze přímo u domu na parkovištích z obou stran budovy. Byt je orientován jižně a ze západu chráněn proti větru, dešti i slunci předsazenou částí domu. Dalším ochranným prvkem jsou instalované protipožárními dveře vč. zárubní, které mají i protihlukový efekt.

Škola, školka, supermarket - vše do 200m od domu.

Při prohlídkách dne 25.10. mezi 14-16h budeme přijímat Vaše cenové návrhy, jež budou majitelem následně vyhodnoceny.
Zavolejte si o prohlídku a rezervujte si svůj čas.

Těšíme se na Vás!

Chalupa, Bělá nad Svitavou

Hledáte místo klidu a pohody pro vaši rekreaci, nebo byste raději chtěli trvalé bydlení?
Nabízíme vám RD užívaný jako chalupu v Bělé nad Svitavou. Dispozičně je řešena jako 2+1. Více než 30 let poskytuje radost a zázemí pro jarní až podzimní rekreaci.
Ze zádveří vlevo vcházíte do kuchyně (10m2), dále pak do obytného pokoje (18m2) s kamny pro vytápění. Ze zádveří přímo vstoupíte do průchozí komory. Z ní se dostanete následně do dílny a do ložnice pro děti či hosty (7m2), kterou je možné vytápěn elektrickým přímotopem. Z dílny je možné vejít na suchý záchod a do šopy s uskladněným dřevem (palivem) a nebo vystoupat po dřevěném schodišti do nevyužívaných půdního prostor. Krov je zachovalý. Střešní krytina je tvořena pálenou taškou, eternitovou vlnovkou a přilehlé šopy jsou kryté betonovou taškou.
Udržovaná dřevěná kastlová okna Vás ochrání i při silném dešti.
Objekt je napojen na obecní vodovod. Koupelna v chalupě zbudována prozatím není.

Za domem je svažitá zahrada s kamenným sklepem. Na zahradě můžete grilovat a užívat si hezkého výhledu do krajiny.

Parkuje se cca 50m od chalupy u průzračného Bělského potoka(k chalupě lze dojet autem). Příjezd až k chalupě je možný.

Nákup nemovitosti lze financovat hypotečním úvěrem. S vyřízením Vám rádi pomůžeme.

Hledáte-li podobný objekt, zvu Vás na prohlídku.

Byt 1+1, Brno - Žabovřesky

Nabízíme k prodeji byt 1+1 bez balkónu o velikosti 38 m2.
V Bytě je umakartové jádro, plastová okna a plovoucí podlahy. Linka prošla renovací. ostatní prvky bytu v původním zachovalém stavu.

RD se zahradou, Kuřim

Hledáte dům či pozemek v Kuřimi? Chcete, aby se Vaše děti mohly na zahradě pořádně vydovádět? Chcete si dům zrekonstruovat podle své představy? Pokud ano, pak se přijďte podívat na samostatně stojící rohový dům na křížení ulic Jungmannova a Sv. Čecha. Jedná se o dům z roku 1940, který je napojen na všechny inženýrské sítě a disponuje vlastní studnou.
Dům je částečně podsklepen. V suterénu je vybudována garáž, kotelna a další skladovací prostory.
Střecha vč. krytiny, plechování a laťování byla vyměněna cca před 15 lety.
V 1.NP je prostor koncipován jako 2+1 s velkou vstupní halou.
2.NP je aktuálně koncipováno jako 2+1 s koupelnou, toaletou a terasou.

Jedná se o dům před rekonstrukcí. Můžete se realizovat a neplatit při koupi za úpravy majitelů, které nevyužijete.

A co říkáte na toto?
100 m do školy, 300 m do školky, 100 m na autobus, 200 m do obchodu. Přes ulici se navíc nachází služebna Policie ČR. Vy i Váš majetek budete stále v bezpečí.

Vezměte s sebou projektanta a přijďte na prohlídku!

S financováním Vám rádi pomůžeme.

PENB se připravuje - prozatím tedy uvádíme třídu G.

Byt 3+1, Velké Opatovice

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme byt 3+1 v OV na ulici Hliníky. Dům prošel v posledních letech kompletní revitalizací (střecha, výtah, stoupačky, elektřina ve společných částech domu, zateplení fasády, vchodové dveře vč. zvonků a schránek). Ušetřené peníze tak budete moci využít jiným příjemnějším způsobem.

Byt o velikosti 67m2 se nachází ve 2. patře panelového domu. Okna jsou orientována k východu, jedno k severu. V bytě je instalováno zachovalé umakartové jádro. Obytné pokoje mají na podlahách parkety, ve většině pokojů překryté linem v dekoru plovoucí podlahy. Byt je možné užívat v současném původním stavu či zrealizovat rekonstrukci přesně podle svých představ.
K bytu náleží lodžie, sklep, kam v pohodě uskladníte své lyže. V domě je také bezpečná a udržovaná kolárna.

Velké Opatovice Vám nabízí klidné bydlení, aktivní odpočinek (tenis, fotbal, aquacentrum,...) i dobrou občanskou vybavenost (MŠ, ZŠ, lékaři,...). Velké Opatovice leží nedaleko Jevíčka (4km), Letovic (14km) a Boskovic (18km). K dopravě mezi regionálními centry lze využít autobusové i vlakové spoje.

Srdečně Vás zvu na prohlídku! Bude-li Vám byt vyhovovat, rádi pomůžeme vyřešit financování nákupu.

Chalupa, Bělá u Jevíčka

Nabízíme Vám ke koupi samostatně stojící, částečně podsklepenou chalupu s přilehlou prostornou stodolou v obci Bělá u Jevíčka. Celková výměra pozemku činí 807 m2, z toho zastavěná plocha je 293 m2.

Ze vstupní chodby domu se dostanete do samostatného pokoje, kuchyně s kamny, komory, kamenného sklepa i do nově vybudovaného sociální zázemí (koupelna s vanou i sprchovým koutem, samostatná toaleta).

Do stodoly pak bez potíží uskladníte vše potřebné. Odtud se dostanete do stavebně nevyužitých půdních prostor. Od stodoly směrem do dvorní části je budován přístřešek, který po dokončení můžete využít k relaxaci, jako zázemí pro grilování,...
Pozemek je stavbami rozdělen na dvě téměř samostatné části. Přední relaxační část a zadní pěstitelskou část.

Bělá u Jevíčka se nachází 6 km západně od města Jevíčka, v blízkosti měst Letovice (17 km) a Moravská Třebová (16 km). Na okraji obce najdete motokrosovou trať - Bělovská rokle. Zalesněné okolí a malebné údolí Malonínského potoka poskytuje široké možnosti pro turistiku i houbaření. Milujete rybaření? Pak můžete odpočívat u Smolenské přehrady (3 km). Máte rádi adrenalin a vůni benzínu? Pokud ano, motokrosová trať - Bělovská rokle, bude dalším místem, které si oblíbíte.

Máte-li obtíže s dechem, zde se Vám bude dýchat lépe! Díky kvalitě vzduchu vzniklo v nedalekém okolí léčebné sanatorium zaměřené právě na léčbu dýchacího ústrojí.

Pokud Vás dům zaujal, zavolejte a domluvte si termín prohlídky!
Jste makléř jiné RK a máte klienta, který by mohl mít o nákup zájem? Zavolejte, spolupráci vítám.

Bytový dům se dvěma byty, Brno - Horní Heršpice

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji třípodlažní řadový RD z roku 1974, který se nachází na ulici Záhumenice v Horních Heršpicích. Více než 20 let je užíván jako nájemní dům se třemi jednotkami a garáží. Nájemní smlouvy jsou uzavřeny na dobu určitou. K domu náleží předzahrádka, kterou lze užít k relaxaci při grilování. Bezproblémové parkování!

DISPOZICE:
1.NP: svobodárna (pokoj + kuchyňka s toaletou a sprchou přes chodbu), garáž, sklípek, zádveří
2.NP: byt 2+1 s lodžií (koupelna s vanou, samostatné WC)
3.NP: byt 2+1 s lodžií (koupelna s vanou, samostatné WC)

TECHNICKÝ STAV:
Obvodové zdivo je tvořeno betonovými prvky, vnitřní příčky jsou cihelné. Střecha je rovná, kryta asfaltovými pásy (2005). Okna jsou původní dřevěná s dvojitým zasklením. Vytápění domu zajišťuje plynový kondenzační kotel (2014). Plyn se užívá také na vaření. Ohřev vody v každé jednotce zajišťuje elektrický bojler (2015).
V letech 2014-2015 probíhala částečná rekonstrukce bytů (omítky, podlahy, částečně odpady, vodoinstalace, elektroinstalace, kuchyňská linka).
Dům je napojen na všechny inženýrské sítě.

DOPORUČENÉ INVESTICE:
výměna oken, zateplení pláště a střechy.

VÝNOSY Z PRONÁJMU:
20.500,-Kč/m

SLUŽBY V OKOLÍ:
MŠ (100m)
ZŠ (300m)
Pošta (500m)
AVION Shopping Park Brno(5min autem)
Skvělá dostupnost na D1, D2

Tento dům doporučujeme investorům či lidem, kteří hledají vlastní bydlení (i vícegenerační) v klidné lokalitě s dobrou dostupností služeb.

Zvu Vás tímto na prohlídku!

Byt 1+1, Mokrá-Horákov

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme ke koupi byt o velikosti 32 m2 v OV v části obce Mokrá. Svojí dispozicí je koncipovaný jako 2+1. Koupelna je společná s toaletou, jádro je zděné, okna plastová, vytápění dálkové, podlahy plovoucí, v kuchyni a v koupelně dlážděné. Oba pokoje jsou neprůchozí. Byt se nachází 6.NP/7NP s výhledem do zeleně. K bytu náleží sklepní koje. Parkování je bezproblémové přímo u domu. V těsné blízkosti domu se nachází supermarket, pošta, škola i školka, restaurace. Zastávka IDS JMK je vzdálena od domu 450m. Do Brna se dostanete za 10 minut.

Bytový dům prošel v roce 2008 revitalizací (zateplení, stoupačky, elektřina ve společných částech domu, fasáda, vstupní dveře). Ve fondu oprav je našetřeno 1.5mil Kč

Celkové náklady na bydlení jsou 2.900,-Kč.

Byt doporučujeme pro bydlení i jako výhodnou investiční příležitost.

Srdečně Vás tímto zvu na prohlídku.

Byt 1+1, Blansko

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme prodeje bytu 1+1 v OV, který se nachází ve 3. patře cihlového bytového domu s výtahem na náměstí Republiky.
Byt má původní umakartové jádro a náleží k němu sklep a balkón.
Koupi bytu mohu doporučit pro vlastní potřebu i jako investici na pronájem. V současné chvíli je byt pronajat páru za 5.500,-Kč + inkaso.

Zastávka MHD je v těsné blízkosti domu a na vlakovou zastávku je to 400m. 50m od domu je prodejna Albert.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zavolejte si o bližší informace a termín prohlídky.

DB 1+1, Brno - Bystrc

Nabízíme družstevní byt o velikosti 1+1 s možností převodu do OV (financovatelné hypotékou) ve 4. patře panelového domu na ulici Fleischnerova v Brně-Bystrci. Anuita je splacena.
Byt o velikosti 40m2 je v původním stavu (linka, umakartové jádro, elektřina). Překvapí Vás však příjemnou velikostí šatny v zádveří, lodžie ale také velmi pěkným výhledem do krajiny.
K bytu náleží sklep.

Dům prošel revitalizací (okna, zateplení, střecha, vchodové dveře vč. zvonků a schránek, výtah).

Hledáte-li podobný byt na bydlení či investici, neváhejte! Za pár dní bude pozdě.

RD se zahradou, Otinoves

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji RD o velikosti 3,5+1 v obci Otinoves. Dům byl postaven koncem 40. let 20. století ze smíšeného zdiva. Dům je trvale obýván a po budoucí rekonstrukci může sloužit k trvalému bydlení či chalupaření. Hlavní část domu tvoří byt 2+1, jenž je vybaveny ústředním topením (vytápění zajišťuje litinový kotel na tuhá paliva Viadrus, či plynový kotel). Na tuto část domu navazuje letní kuchyně, z níž se vchází do koupelny, která je společná s kotelnou, opačným směrem se pak dostaneme do spíže (sklípku). Další chodbou lze vstoupit do části domu, která sloužila jako výminek. Tvoří jej jeden pokoj standardní velikosti s kamny + jedna úzká místnost + komora. Do domu je zaveden plyn (TUV, vaření, vytápění), dům má vlastní studnu (obecní vodovod před domem). Ve dvorní části je suchý záchod a šopy.
K domu náleží zahrada se zděnou garáží, kopanou studnou a ovocnými stromy.

V okolí jsou k dispozici cyklotrasy či běžecké stopy, je možné obdivovat krásy Drahanské vrchoviny vč. Moravského krasu.

Malé děti navštěvují místní mateřskou školu, větší děti dojíždějí na základní školu do nedaleké obce Drahany (3km).

Otinoves je vzdálena 23-26km od Boskovic, Blanska, Vyškova i Prostějova

Jste-li makléř, přiveďte na prohlídku svého poptávajícího klienta. Spolupráci vítám.

Novostavba RD, Veverské Knínice

Skvěle naprojektováno, bezvadně provedeno! Co na Vás čeká? Novostavba RD v nejvýše položené části obce od dvojice architektů Zemčíková, Vágner, která je účelně rozdělena do dvou funkčních celků. 1.NP je tvořeno vstupní halou s travertinovou podlahou, technickým zázemím, garáží a pracovnou. Po schodišti se dostanete do hlavní obytné části domu, jež je oddělena skleněnými dveřmi. Z centrálního obývacího pokoje s krbem a třemi světlíky je možné pokračovat vpravo do kuchyně s jídelnou, nebo vlevo ke dvěma dětským pokojům, ložnici či hlavní koupelny a z ní následně do prádelny. Druhá koupelna je přístupná přes šatnu z ložnice rodičů.
Z jídelny a z obývacího pokoje je možné vyjít na terasu a anglický dvorek a dále do zahrady za domem. Na nedokončenou část terasy za domem lze také vystoupit z dětských pokojů, prádelny a koupelny rodičů. Pod terasou je instalována nádrž na dešťovou vodu (3m3) s přepadem do kanalizace.
Dům je napojen na veškeré sítě kromě plynu. K vytápění slouží tepelné čerpadlo prostřednictvím podlahového topení. V podzimním období zajišťuje teplo i příjemnou atmosféru v domě teplovzdušný krb. Dům je krytý pultovou střechou z bezúdržbového titanzinku, Ze zadní (severní) strany domu jsou okapy chráněny proti zámrzu. Interiérové dveře jsou z dřevěné stejně jako podlahy a okna. Objekt je chráněn zabezpečovacím zařízením.
Celkové náklady na provoz domu pro 5-ti člennou rodinu jsou do 3.500 Kč/m.

Půdorysy jednotlivých podlaží zašleme na vyžádání.

Veverské Knínice nabízejí klidné a pohodové bydlení s dobrou dopravní dostupností do Brna (20min) či Rosic (15min).

Doporučuji prohlídku!

Krásný RD, Brno - Maloměřice a Obřany

Prostorný a energeticky úsporný, samostatně stojící RD, se zahradou a zastřešeným bazénem. Dům prošel v letech 2011-2012 výraznou rekonstrukcí směřující k úpravě dispozic a minimalizaci energetické náročnosti budovy (projekt Zelná úsporám). Kromě výměny oken, zateplení pláště i střechy budovy, byly také instalovány solární panely, jež dodávají teplo pro domácnost i venkovní bazén. Dům je v 1.NP tvořen velkým obývacím pokojem s jídelnou, kuchyní, pokojem pro hosty a koupelnou s toaletou. Z obývacího pokoje i z kuchyně je možné vstoupit na terasu a dále k bazénu do okrasné zahrady. Ve 2.NP je prostorná pracovna, 2 pokoje se koupelna s toaletou a šatna. Celý dům je podsklepen, disponuje tak množstvím odkládacího prostoru, technickým zázemím, prádelnou i dvojgaráží s elektronickým ovládáním garážových vrat i vjezdové brány.
K domu náleží okrasná zahrada s předzahrádkou. Dům je napojen všechny inženýrské sítě i na pult centrální ochrany, který zajišťuje nepřetržitou kontrolu Vašeho domu.
Poloha budovy nabízí velmi klidné bydlení ve slepé ulici s množstvím zeleně s návazností na relaxační Cacovický ostrov s přijatelnou časovou dostupností do centra Brna.

Zastávka MHD je do 5 minut chůze, stejně tak základní i mateřská škola. Autem se do centra dostanete do 15 minut.

Jste-li makléř a máte poptávajícího klienta, přiveďte jej na prohlídku. Spolupráci vítám!

Byt 1+1, Blansko

Nabízíme převod souboru práv a povinností k městskému bytu na třetí osobu.

Byt 2+1, Velké Opatovice

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme byt 2+1 v OV na ulici Hliníky. Dům prošel v posledních letech kompletní revitalizací (střecha, výtahy, stoupačky, elektřina ve společné části domu, plastová okna, zateplení fasády, vchodové dveře vč. zvonků a schránek).

Byt o velikosti 58m2 (vč. lodžie a sklepa) se nachází 1. patře panelového domu. Okna jsou orientována k západu. V bytě je instalováno umakartové jádro. Koupelna je obložena obkladem, podlaha je dlážděná. Obytné pokoje mají na podlahách parkety.V kuchyni betonovou podlahu kryje PVC, stejně jako chodby a toaletu.

Velké Opatovice nabízejí klidné bydlení, aktivní odpočinek (tenis, fotbal, aquacentrum,...) i dobrou občanskou vybavenost (MŠ, ZŠ, lékaři,...). Velké Opatovice leží nedaleko Jevíčka (4km), Letovic (14km) a Boskovic (18km). K dopravě mezi regionálními centry lze využít autobusové i vlakové spoje.

Srdečně Vás zvu na prohlídku!

RD 3+1 se zahradou, Vážany

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji RD v obci Vážany - 6km od Boskovic. Dům byl postaven v 60tých letech a je průběžně udržován bez výraznějších investic. V 1.NP se nachází dva pokoje, kuchyně, spížka, koupelna, toaleta. Ve 2.NP se nachází jeden pokoj a půdní prostory, které lze využít ke zbudování dalších obytných částí domu.
Podlahy jsou v 1.NP betonové, v kuchyni položeno lino, v pokojích jsou parkety, chodby, koupelna a toaleta jsou dlážděné. Ve 2.NP je v pokoji prkenná podlaha.
K domu náleží garáž s montážní jámou, členěná zděná kolna a zahrada.
Částečně podsklepený dům je napojen na veškeré inženýrské sítě kromě plynu. Přípojka plynu je před domem.

Vytápění je řešeno kotlem na tuhá paliva, případně elektrokotlem, v obytné kuchyni jsou instalována krbová kamna.

Vážany nabízejí příjemné a klidné bydlení venkovského typu nedaleko kulturního a společenského centra regionu - Boskovic.

Nejbližší MŠ, ZŠ a obchod najdete v 1km vzdálených Knínicích.

Zvu Vás srdečně na prohlídku třeba právě Vašeho budoucího domova

RD po rekonstrukci, Ruprechtov

Chcete bydlet v klidném prostředí a současně v dosažitelnosti Brna i dalšího regionálního centra? Máme pro Vás řešení! Nabízíme Vám rodinný dům po kompletní rekonstrukci v Ruprechtově nedaleko Vyškova. Dům prošel kompletní rekonstrukcí a je dispozičně řešen jako 5 + 2, dvě koupelny a hala. Dům je prostorný ale přitom kompaktně řešený, v přízemí se nachází obývací místnost s kuchyní (rozloha cca 35 m2), pokoj, chodba, velká koupelna a sklep. V nově vybudovaném podkroví jsou potom tři ložnice, hala, kuchyňský kout a koupelna. Dům je vhodný pro rodinu s dětmi, případně využitelné i pro dvougenerační bydlení. K domu náleží menší zahrada o velikosti 236 m2. V případě zájmu lze přikoupit část obecních pozemků. V domě byly zcela nově realizovány rozvody elektřiny, vody, odpady, ústřední topení (elektrokotel, možnost napojení krbové vložky – připraveno, nové omítky, podlahy, stropy, plastová okna a dveře, zateplení domu, nová střecha (vyměněny trámy, latě i krytina).
Ruprechtov je obklopen krásnou lesnatou přírodou Drahanské vrchoviny. Je zde možnost rozmanitého sportovní vyžití (cyklistika, turistika, běžkařské tratě), koupání, houbaření, procházky po okolí. Nedaleko se nachází rybník s čistou vodou.
Dopravní dostupnost: Vyškov cca 10 minut, Brno cca 35 minut. Autobusová zastávka 20m od domu (IDS-JMK pravidelná linka do Vyškova jezdí každou hodinu). V obci je obchod, restaurace i školka.

Důvod prodeje: Pracovní nabídka v jiném regionu.

Financování:
Koupi tohoto domu lze financovat hypotečním úvěrem, který Vám pomůžeme vyřídit.

Dvougenerační RD, Mánesova

Nabízíme Vám ke koupi samostatně stojící cihlový rodinný dům na pozemku o velikosti cca 1.250 m2 o dvou bytových jednotkách s dispozicí 3+1 (1.NP) a 2+1 (2.NP) - každá o velikosti cca 95 m2. Ke každému bytu náleží balkón orientovaný k jihovýchodu. Dům byl zkolaudován v roce 1973 a od té doby je průběžně udržován, takže je ve velmi dobrém technickém stavu. Dům je podsklepen. V suterénu se nachází kotelna, prádelna, skladovací plochy a garáž s montážní jámou. Kromě garáže je možné pro parkování využít kryté parkovací stání pro dva vozy v okrasné předzahrádce. Dvorní část objektu nabízí relaxaci u zahradního krbu s posezením, osvěžení v betonovém bazénu (4x3m), či využití dílenských prostor pro realizaci svého koníčku. V další části pozemku se nachází zatravněná plocha (cca 350 m2) a za ní pak skleníky (jeden vytápěný). Zahrada je udržována profesionálním zahradníkem (majitelem).

Inženýrské sítě:
Elektřina v mědi, plyn (vaření, topení), voda v kovovém potrubí, odpady svedeny do veřejné kanalizace.

Vytápění: ústřední topení (plynový kotel + kotel na dřevo)

Dům se nachází v blízkosti autobusového i vlakového nádraží, obchodního centra, MŠ i ZŠ, nemocnice.

Zavolejte si o termín prohlídky a přijděte se podívat na Váš budoucí domov.

Jste-li makléř jiné RK, spolupráci vítám!

DB 3+1, Brno - Veveří

Nabízíme Vám družstevní byt o velikosti 3+1 s vysokými stropy na ulici Botanická. Byt se nachází v domě s výtahem ve 2.NP a je ve velmi dobrém stavu.
Byt byl užíván studenty a po úspěšném dokončení studia čeká na nového majitele. Byt je tvořen dvěma velkými neprůchozími pokoji (26m2), jídelnou (kabinet-14m2), malou kuchyňkou. Dále se v bytě nachází koupelna se sprchovým koutem, toaleta, spíž a balkón přístupný z chodby, orientovaný do vnitrobloku. Plocha bytu je téměř 90m2. Okna obytných pokojů směřují k severovýchodu do otevřeného prostoru před Nejvyšším soudem ČR a Masarykovým studentským domovem.

Vytápění je řešeno dálkově, na litinových radiátorech jsou instalována měřidla a termo-hlavice. K vaření slouží plynový sporák s elektrickou troubou.

Dům byl zateplen, instalovány vstupní dveře a vyměněna okna. V současné době probíhá rekonstrukce střechy.

Přijměte pozvání a přijďte se podívat na svůj nový domov, případně na byt pro svého studujícího potomka.

Jste-li makléř a máte potencionálního zájemce o tento byt, přiveďte jej na prohlídku. Spolupráci vítám!

RD se zahradou, Šardice

Prodej jednopodlažního řadového rodinného domu o velikosti 3+1 v klidné části obce Šardice. Dům prošel v posledních letech postupnou rekonstrukcí:
Odpady a voda v PVC, elektroinstalace v mědi, rozvod topení v mědi, radiátory nové plechové, kondenzační plynový kotel vč. zásobníku pro ohřev TUV. Fasáda zateplena polystyrenem 5 cm.

Kouzelná chalupa, Fryšava pod Žákovou horou

Exkluzivně pro Vás nabízíme výjimečnou příležitost koupě chalupy v srdci Vysočiny ve Fryšavě pod Žákovou horou. Tato oblast disponuje úžasnou přírodou, turistickými i cykloturistickými trasami, četnými běžkařskými tratěmi, rybníky, skálami, atd.
Chalupa o velikosti 4+1 prošla nákladnou rekonstrukcí, při které byla mimo jiné řešena izolace objektu proti zemní vlhkosti. Podstatná část obvodového zdiva byla nahrazena současnými stavebními materiály. V roce 2007 pak byla zbudována relaxační místnost s infrasaunou a vířivkou, která ještě zvýšila komfort užívání objektu.
Podlahy jsou v domě betonové, kryté plovoucí podlahou, v koupelně a v relaxační místnosti je dlažba. Elektrické vedení je v mědi stejně jako rozvody ústředního topení, odpady i vodovodní vedení jsou v plastu. Krov prošel také rekonstrukcí a podkroví skýtá možnost dalšího využití pro obytné místnosti.Přes užití moderních materiálů si dům zachoval kouzlo původního domu s přiznaným masivním trámovým i prkenným stropem. Kouzelnou atmosféru dotváří teplo z kachlových kamen nebo praskání dřeva v otevřeném krbu. Dům dále disponuje vlhkým sklípkem.

Objekt je napojen na všechny inženýrské sítě vč. veřejné kanalizace. Vytápění a ohřev vody jsou zajištěny plynovým kotlem.
K domu náleží okrasná zahrada příjemné velikosti a garáž.

V blízkosti domu je autobusová zastávka, restaurace i obchod. Lyžařské centrum v Novém městě na Moravě je vzdáleno 10km, okresní město - Žďár nad Sázavou 13km.

Dům se prodává včetně vybavení a je možné jej koupit i na hypotéku. S financováním Vám velmi rádi pomůžeme!

Hledáte-li výjimečné místo pro aktivní i pasivní odpočinek, místo, kde se budete moci bez výraznějších investic setkávat se svými přáteli, doporučuji Vám prohlídku!

RD se dvěma bytovými jednotkami, Brno - Židenice

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme ke koupi udržovaný podsklepený rodinný dům se dvěma zcela samostatnými byty. V 1.NP se nachází byt o velikosti 2+1 (54 m2), ve 2.NP je pak zrekonstruovaný byt velikosti 3,5 + 1 (85 m2) a v podkroví nalezneme pěknou pracovnu s malou komorou (14 m2). Dům se nachází v klidné jednosměrné ulici - Stejskalova v Brně-Židenicích.
Domem vede průjezd k okrasné zahradě s jezírkem. V průjezdu je možné zaparkovat bez obtíží 2 vozy.
Byty jsou přístupné ze společného schodiště. Po schodišti lze sejít do sklepní části domu, kde se nachází dílna a řada odkládacích prostor. Ze schodiště můžeme také vyjít zadním vchodem do útulné zahrady, kde se výborně relaxuje v altánku či přímo na trávníku.

Při rekonstrukci (1998) byla instalována plastová okna, došlo k výměně topné soustavy v celém domě - vedení v mědi.

V bytě ve 2.NP byla kompletně zrekonstruována koupelna a kuchyň vč. elektřiny, odpadů a vodovodního vedení, položeny plovoucí podlahy.
Byt v 1.NP je v původním avšak zachovalém stavu. V jednom pokoji je již položena plovoucí podlaha a instalovány stropní kazety.

Náklady na bydlení pro celý dům jsou: plyn 5.000 Kč, elektřina 1.600 Kč, voda 650 Kč.
Měřidla jsou pro oba byty samostatná kromě společného vodoměru.
K dispozici je kabelová televize a internet od UPC.

Dům je vhodný k bydlení, k pronájmu i k podnikání.

V případě zájmu o rozsáhlejší prostory, můžeme zprostředkovat i nákup sousedního domu.

Srdečně Vás zvu na prohlídku.

DB 1+1, Brno - Kohoutovice

Nabízíme převod členských práv a povinností k bytu o dispozici 1+1 ve 3.NP/4NP (2.patro). Dům se nachází na ulici Glinkova. K bytu náleží lodžie s výhledem do zeleně a sklep. V suterénu je možné využívat sušárnu. Výtah v domě není instalován.
Dům prošel revitalizací (okna, střecha, lodžie, zateplení, fasáda, vchodové dveře se schránkami, stoupačky). Samotný byt je ve standardu (umakartové jádro), avšak ihned obyvatelný. Koupelna je společná s toaletou.
Byt má splacenou anuitu a neváznou na něm žádné jiné závazky.

Vytápění je stejně jako ohřev vody řešeno dálkově. Radiátory mají vlastní měřidla a termohlavice. Na vaření se užívá plyn.

Nízké platby do fondu oprav i náklady na bydlení.
Celkem 2.300 vč. elektřiny i plynu.

Dobrá dostupnosti do centra, občanská vybavenost a hlavně okolní příroda řadí Kohoutovice mezi nejvyhledávanější místa pro bydlení v Brně.

Přijměte pozvání na prohlídku.

RD po částečné rekonstrukci, Krasová

a základě výhradního zastoupení majitele nabízíme prodej řadového RD v centrální části obce Krasová.

V roce 2003 proběhla výměna střešní krytiny vč. krovu nad obytnou částí domu a byl zbudován útulný podkrovní byt o velikosti 3+1 (ložnice 17m2, obývací pokoj 19m2, kuchyně 7m2, pokoj 15m2, koupelna se sprchovým koutem a oddělené WC).
V roce 2008 následovala modernizace přízemní obytné části domu do dnešní podoby (ložnice 15m2, obývací pokoj 23m2, kuchyně s jídelnou 26m2, dětské pokoje 15 a 10 m2, prostorná koupelna 12m2 a oddělené WC). Proběhla změna dispozic, bylo instalováno nové ústřední topení v Cu vytápěné plynovým kotlem, byly vyměněny veškeré rozvody, položeny plovoucích podlahy, vybudováno nového sociálního zařízení, vyměněna okna, rekonstruovány omítky.
V přední části domu se nachází garáž (33m2)s dálkově ovladatelnými vraty pro 2 vozidla a za ní vytápěný dílenský prostor (12m2)
Ke zrekonstruovanému domu přiléhá část stavení, která se užívá jako technické zázemí. Z této části je možné vstoupit do stodoly, která dále navazuje přes druhou garáž na sousední dům. Jednotlivé části stavby uzavírají dvorní část objektu (150m2) s pergolou, která je přístupná mimo jiné přes francouzské okno přímo z jídelny domu.
K domu náleží veliká předzahrádka (248m2), kterou lze koncipovat jako okrasnou zahradu, případně ji využít i k drobnému pěstění.
Obytné podkroví bylo doposud užíváno bez nutnosti odděleného vstupu. Jednoduchou úpravou je však možné obě obytné části oddělit a využít tak podkroví k trvalému či sezónnímu pronájmu pro návštěvníky Moravského krasu.

Obec Krasová se nachází 2 km od střediskové obce Jedovnice. Zde také nalezneme školu a veškeré služby. V Krasové je mateřská škola, knihovna a sportovní areál. Další centra jsou Blansko 12 km a Brno (okraj) 22 km.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zavolejte a domluvte si prohlídku co nejdříve!

Jste-li makléř jiné RK, spolupráci vítám.

RD k rekonstrukci, Prostějov

Hledáte dům, který byste si zrekonstruovali podle své představy? Nechcete platit zbytečně peníze za částečně a pro Vás nevhodně zrekonstruovaný dům? Pak se přijeďte podívat na dvoupodlažní RD 4+1 na ulici Pešinova v Prostějově. Neprohloupíte!
Dům se nachází v řadové zástavbě v klidné jednosměrné ulici v blízkosti centra Prostějova a současně v docházkové vzdálenosti od nákupního centra Kaufland. Poloha domu je také výborná vzhledem ke snadné a rychlé dostupnosti dálnice na Olomouc či Brno.
Dům byl postaven v roce 1930, doporučujeme tedy celkovou rekonstrukci podle představ nových majitelů. Poslední rekonstrukce proběhla v 70-tých letech. Dům je téměř celý podsklepený. V podkroví je možno zřídit ateliér, nebo vybudovat další pokoj či malý byt.
Dům je napojen na kanalizaci. Vytápění je řešeno elektrickým kotlem či kotlem na tuhá paliva. Ohřev vody zajišťuje elektrický bojler. Plyn není do domu zaveden. Plynovod však vede před domem.
K domu náleží také zahrada o velikosti cca 100 m2.
Jste-li makléř, nabídněte nemovitost svým klientům. Spolupráci vítám!

Útulná chalupa, Suchý

Nabízíme Vám útulnou chalupu na břehu Sušského rybníku s nádhernými kachlovými kamny. Chalupa Vás už při první návštěvě uchvátí svojí atmosférou a pohodou.

Dům je dispozičně řešen jako 2+1. V domě byly částečně vyměněny elektrorozvody, vybudována koupelna s toaletou, zaizolovány podlahy, vytvořeny omítky. Vytápění je řešeno wawkami, kachlovými kamny a v koupelně pak elektrickým žebříkem.
K objektu dále náleží místnost na uskladnění paliva a menší stodola.

Dřevěné vstupní dveře s ozdobným kováním vedou do chodby, ze které je možno vstoupit do obytné části domu, do koupelny s toaletou, do místnosti na palivo, do stodoly a dále na zahradu nebo na menší dvorek. Do obytné části se vchází z chodby přes kuchyň s kachlovými kamny. Odtud je pak možné vstoupit vlevo do obývacího pokoje, nebo vpravo do ložnice.

Obec Suchý je vyhledávaným letním střediskem. Máte-li rádi houbaření, cykloturistiku či zimní běžkování, nudit se zde nebudete.

Jste-li makléř, nabídněte nemovitost svým klientům. Spolupráci vítám!

DB 2+1, Adamov

Nabízíme převod členských práv a povinností k družstevnímu bytu o dispozici 2+1 v oblíbené lokalitě na ulici Družstevní (Ptačina).
Byt o velikosti 54 m2 je tvořen dvěma neprůchozími pokoji, kuchyní a koupelnou s toaletou. Původní umakartové jádro bylo obloženo kachličkami, podlahy jsou v koupelně, na toaletě a v kuchyni dlážděné, v obývacím pokoji je plovoucí podlaha, v ložnici je podlaha zakryta kobercem.
Kuchyně je vybavena velkou kuchyňskou linkou včetně vestavěných spotřebičů (myčka, plynový sporák s elektrickou troubou, digestoř).
Radiátory mají termoregulační hlavice a měřidla dodaného tepla.
Z útulného obývacího pokoje se pak vstupuje na prostornou zasklenou lodžii, kde se krásně relaxuje při pohledu na okolní lesy.

Dům prošel revitalizací. Byla opravena střecha, osazena plastová okna, zaskleny lodžie, zateplen plášť domu a umístěny nové vchodové dveře vč. schránek a zvonků. V letošním roce se plánuje výměna výtahu.

Náklady na bydlení: Nájemné včetně zvýšeného FO:1650 Kč, voda 400 Kč, teplo 900 Kč, elektřina 850 Kč, plyn 100 Kč

Byt je možné převést do OV.

Pokud hledáte v této lokalitě bydlení za výhodnou cenu, zavolejte, dohoda je téměř jistá.

Jste-li makléř jiné RK, spolupráci vítám!

Výrobní hala se započatou rekonstrukcí, Hlubna Kunštát

Nabízíme Vám ke koupi bývalý výrobní areál Družstva Hlubna v jižní části Kunštátu. Areál se rozkládá na ploše cca 2,5ha a obsahuje 3 budovy. U hlavní dvoupodlažní cihlové budovy byla započata rekonstrukce - vybourání podlah, podřezání a odizolování zdiva. Z dřívější administrativní části budovy byly zbudovány 2 byty a vytvořena menší keramická dílna. Další dvě budovy slouží jako sklady. Součástí areálu je také louka s úchvatným výhledem do krajiny a malý lesní pozemek.

Areál je připojen na městský vodovod a kanalizační síť. Elektřina je zajištěna vlastní 100kVA trafostanicí. Plynovod je schopen do areálu přivádět za hodinu 160m3 plynu. Na pozemku je také studna.

K areálu vede komunikace, která dále pokračuje do blízké pískovny. Komunikace je tedy dostatečná i pro těžkou techniku. Ve vzdálenosti cca 200m od areálu se místní komunikace napojuje na silnici II. třídy - II/376.

V současné době lze areál využít mimo jiné pro obnovu výrobní činnosti, zbudování hotelového či relaxačního komplexu (vypracován projekt) nebo třeba vybudování komplexu pro seniory.

 Jste-li makléř jiné RK, spolupráce je vítána.

RD se zahradou, Šebetov

Exkluzivně nabízíme ke koupi rohový rodinný dům v obci Šebetov u Boskovic. K domu náleží hospodářská stavení se stodolou, na níž navazuje zahrada s ovocnými stromy. Do objektu (na prostorný dvůr) existují vstupy vraty ze dvou ulic. Dům prošel v 90. letech částečnou rekonstrukcí (okna, topný systém, střecha, fasáda,...). V současné době je dům v dobrém udržovaném stavu. Vytápění objektu je možné plynovým kotlem, elektrickým kotlem či kotlem na tuhá paliva. Vše instalováno. V prostorné kuchyni je navíc k dispozici kachlová pec.​
Dispozice domu:​
1.NP: Kuchyně 24 m2, pokoj 20,​6 m2, pokoj 15,​9 m2, komora 10,​5 m2, komora 11,​5 m2, veranda 15,​6 m2, koupelna + samostatné WC.
2.NP pokoj 19,​5 m2.​
Šebetov se nachází 9 km od Boskovic.
Dům je vhodný k trvalému bydlení nebo i k rekreaci.
V obci je železniční zastávka (1km od domu) a autobusová zastávka (100m od domu).
Dále zde naleznete školu (1.stupeň, úplná ZŠ v sousední obci), mateřskou školku, zdravotní středisko, poštu, obchod, restauraci, koupaliště i kino. Blízké lesy jsou rájem všech houbařů.
Jste-​li makléř jiné RK, nabídněte nemovitost svým klientům. Spolupráce vítána!

Pozemek 5600 m2, Šebetov

Hledáte pozemek, kde byste mohli postavit dům a měli dost prostoru na chov ovcí či koní? Chcete ale současně svým dětem dopřát možnost navštěvování mateřské a základní školy v místě bydliště? Pokud Vám bude vyhovovat cca 5.600 m2 na okraji zastavěné části obce Šebetov směrem na Jevíčko, pak neváhejte a přijeďte se na pozemek podívat. Jedná se o mírně svažitý pozemek o uliční šíři cca 31 m. Pozemek je dlouhodobě užíván jako louka a sad. Dle schválené změny územního plánu je možno na pozemku realizovat výstavbu určenou k bydlení. Kanalizace a vodovod jsou v těsné blízkosti pozemku. Elektrické vedení je na hranici pozemku. Plynovod je vzdálen 100m. Šebetov Vám nabízí klidné bydleni a současně dobrou občanskou vybavenost (škola, školka, zdravotní středisko, pošta, základní obchody, hostinec, koupaliště) i pěknou okolní přírodu. Dopravní obslužnost je zajištěna autobusovou a železniční dopravou. Administrativní, kulturní i sportovní centrum regionu plní 9 km vzdálené Boskovice.
Jste-li makléř jiné RK, spolupráci vítám!

Udržovaný byt 2+1, Brno-Kohoutovice

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme převod udržovaného družstevního bytu o velikosti 52 m2 + lodžie na ulici Voříškova. Byt se nachází v 7. poschodí revitalizovaného panelového domu postaveného v roce 1983. V rámci revitalizace (2008) byla řešena střecha, vodovodní stoupačky, zateplení pláště, elektroinstalace ve společných částech domu, termostatické ventily a měřidla tepla, vstup do domu vč. zvonků a schránek + lodžie. Výtah byl renovován v roce 2012.
Na poschodí jsou pouze dva byty. Námi nabízený byt disponuje neprůchozími pokoji a udržovaným původním bytovým jádrem.

Anuita i úvěr na revitalizaci jsou zaplaceny!

Nízké měsíční náklady na bydlení Pro jednu osobu jsou následující:
nájem + teplo (byt není třeba téměř vytápět) + voda = 1.600 Kč + elektřina 440 Kč + plyn Kč (pouze vaření) 140. Celkem 2.180 Kč!

RD ke generální rekonstrukci, Lažany

Exkluzivně nabízíme prodej RD v Lažanech (10 min od Brna). Dům leží u hlavního tahu na Brno v těsné blízkosti obchodu.
Stavba je určena k rekonstrukci. Dům má plastová okna, vytápění zajišťují wafky. Je možné také instalovat krbová kamna. Podlahy jsou mimo koupelnu dřevěné. Kouplena je společná s toaletou.
Dispozice: Po vstupu do zádveří a chodby jsou po pravé straně dva pokoje (obývací pokoj + ložnice) Následuje schodiště do půdních prostor. Chodba je průchozí dále do přístavku a na zahradu. Za zádveřím vlevo je vstup do kuchyně, ze které se vchází do koupelny s toaletou.
Vzhledem k poloze i dispozicím domu je objekt dobře použitelný také pro komerční účely - obchod.

Jste-li makléř, spolupráce vítána

Byt 2+1, Brno - Horní Heršpice (II)

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme prodej bytu 2+1 s neprůchozími pokoji o velikosti 48 m2. Byt se nachází ve 2.NP bytového domu z roku 1975, jež je tvořen 2 byty a příslušenstvím. K bytu náleží úložný prostor v přízemí domu o velikosti 6 m2 a lodžie, s výhledem do zeleně, orientovaná na východ.

K bytu náleží také podíl na pozemku kolem domu, takže je zde možné sušení prádla na instalovaných sušácích nebo třeba uspořádat grilování pro přátele.

Vytápění je řešeno centrálně.
Náklady na bydlení 3.200 Kč/m

V těsné blízkosti domu je škola i školka! Za 5 minut jste v Olympii.

Jste-li makléř, spolupráce vítána.

Byt 2+1, Brno - Horní Heršpice (I)

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme prodej bytu 2+1 s neprůchozími pokoji o velikosti 48 m2. Byt se nachází ve 3.NP bytového domu z roku 1975, jež je tvořen 2 byty a příslušenstvím. K bytu náleží úložný prostor v přízemí domu o velikosti 8 m2 a lodžie, s výhledem do zeleně, orientovaná na východ.

K bytu náleží také podíl na pozemku kolem domu, takže je zde možné sušení prádla na instalovaných sušácích nebo třeba uspořádat grilování pro přátele.

Vytápění je řešeno centrálně. Plynové kotle jsou umístěny v kotelně (přízemí domu).

Náklady na bydlení 3.200 Kč/m

V těsné blízkosti domu je škola i školka! Za 5 minut jste v Olympii.

V domě lze koupit i druhý identický byt ve II.NP s vytápěnou garáží.

Jste-li makléř, spolupráce vítána.

RD se zahradou, Lipovec, Marianín

Ekluzivně nabízíme prodej jednopodalžního RD 3+1 v poklidné osadě Marianín (část obce Lipovec). V roce 1999 byla na objektu zbudována nová střecha včetně krovu a elektroinstalace v mědi. Vytápění je zajištěno plynovým kotlem, ohřev vody elektrickým bojlerem.
Průjezd umožňuje vjezd automobilu do dvorní části, ve které stojí stodola. Dvorní část přechází v zahradu o velikosti cca 1.700 m2

Dům je využitelný k trvalému bydlení či jako chalupa.

Veškeré služby vč. vzdělávání nabízí 4 km vzdálená obec Lipovec velmi dobrá dostupnost prostřednictvím IDS.

Jste-li makléř nabídněte tuto nemovitost svým klientům. Spolupráce vítána!

Obchodní plocha, Brno-Husovice

Exkluzivně nabízíme prodej nebytové jednotky o velikosti 36m2 v přízemí bytového domu v klidné části Husovic. V současné době je jednotka již dlouhodobě pronajata. Lze přebudovat i na bytovou jednotku.

Družstevní byt 2+1, Blansko

Exkluzivně nabízíme zprostředkování převodu členských práv a povinností k pěknému družstevnímu bytu 2+1 (54m2) v Blansku na ulici 9. května.
Byt se nachází v cihlovém revitalizovaném bytovém domě v 1.NP (zvýšené přízemí).
K bytu náleží lodžie orientovaná na východ a 2 sklepní prostory.
Podlahy jsou parketové nebo dlážděné. V bytě je nový rozvod el. energie a plastová okna.

Vytápění je realizováno prostřednictvím výměníkové stanice společné pro celý dům.

Jste-li makléř, nabídněte nemovitost svým klientům. Spolupráce vítána.

Prostorný Byt 4+kk, Brno-Husovice

Exkluzivně nabízíme prodej prostorného bytu 4+kk (110 m2) v OV v klidné části ulice Nováčkova ve 3.NP. Byt má dva separátní vchody (možno provozovat jako dva samostatné byty) a zaujímá celé podlaží s pavlačí orientovanou do zahrady s velmi pěkným výhledem do okolí.
Mimo prodávaný byt a pronajímaný nebytový prostor je v domě ještě jeden byt, jenž vlastní starší manželský pár. Tato kombinace zaručuje klid v domě.
Nabízený byt tvoří 2 koupelny, 2 toalety, 2 kuchyně, 2 komory, 2 ložnice a obývací pokoj s částečně otevřenou kuchyní. V pavlačové části jsou ještě 2 komory. Od spodní části domu je byt ve schodišťovém prostoru oddělen kovanou branou. Ve výhradním uživání majitele jsou také půdní prostory. V přízemí domu majitel dále vlastní podíl (cca 1/2) na nebytovém prostoru, ve kterém je řadu let úspěšně provozován obchod Elektro. V případě zájmu je možno odprodat i tento podíl.
V minulých letech bylo řešeno zateplení objektu, střecha, fasáda, plastová okna, rozvody elekřiny i plynu. Elektřina je dimenzována i pro půdní vestavbu. Strop bytu je tepelně odizolován.
Vytápění je řešeno plynovými topidly - WAW, V bytě jsou instalována také krbová kamna.
Náklady na bydlení se u 4členné rodiny pohybují okolo 2000 Kč/m, což tento byt staví na pozici nízkonákladového bytu.
Parkování je možné před domem nebo ve dvorní části objektu, kde je lokalizována i garáž a dílna. Ze dvora se také vchází do sklepení a zahrady.
Zastávka MHD je cca 3 min chůze, v centru Brna jste do 15 min.

Jste-li makléř, nabídněte tuto zajímavou nemovitost klientům. Spolupráce vítána

RD se zahradou, Veverská Bítýška

Exkluzivně nabízíme prodej RD domu se zahradou na náměstí ve Veverské Bítýšce. Kamenný dům je určen k trvalému bydlení či rekreaci. Vzhledem k jeho výhodné poloze na okraji náměstí a dispozicím je objekt velmi vhodný i pro komerční využití jako obchod či sídlo firmy. Klenuté stropy dodávají domu na jeho kráse, jedinečnosti i tajemnosti.

Vytápění objektu a ohřev vody zajišťuje kombinovaný plynový kotel. Vodovodní přípojka a kanalizace byla řešena před několika lety. Eletřina je původní.

Jste-li makléř nabídněte tuto nemovitost klientům. Spolupráce vítána!

Družstevní byt 3+1, Brno-Líšeň

Nabízíme převod členských práv a povinností k družstevnímu bytu o velikosti 3+1(72 m2)s balkónem na ulici Vlkova v 3.NP.
Dům prošel revitalizací (zateplení, střecha, stoupačky, výtahy, plastová okna, vchodové dveře, zvonky, schránky). Byt je téměř v původním stavu, avšak zachovalý. Nastěhování je možné téměř okamžitě!
Anuita u tohoto bytu činí 5tis Kč. Převod do OV je možný.

Jste-li makléř, nabídněte nemovitost svým klientům. Spolupráce vítána!

Byt 2+1 se započatou rekonstrukcí, Blansko

Nabízíme prodej bytu 2+1 o velikosti 54 m2 v 3.NP cihlového bytového domu na ulici Chelčického. Byt se prodává se započatou rekonstrukcí (nové rozody topení vč. plynového kotle pro vytápění i ohřev vody, odstraněná kuchyňská linka, ...), což dává kupujícím prostor dotvořit si byt podle svých představ - bez kompromisů. V obytných pokojích jsou na podlaze parkety, v ostatatních částech bytu je dlažba nebo beton. K bytu náleží 2 sklepní prostory. Dále je možné využívat kočárkárnu a bývalou prádelnu. V těsné blízkosti objektu je obchod se smíšeným zbožím a ZŠ.

Blansko nabízí příjemné prostředí okresního města nedaleko Moravského krasu s dobrou dostupností do Brna či Boskovic.

RD po rekonstrukci, Ostrovačice

Nabízíme k prodeji rekonstruovaný jednopodlažní RD 3+1 s garáží (130 m2). K domu náleží zatravněný dvorek. Půdní prostory umožňují vybudování podkrovního bydlení.
V rámci rekonstrukce došlo k modernizaci elektroinstalace, topení vč. plynového kotle, zateplení objektu, vybudování nového sociálního zařízení,...
Dispozice:
Od vstupu prochází v linii celým domem chodba s proskleným vstupem do dvorní části. Od vstupních dveří vlevo se nachází kuchyně s jidelním koutem, za ní pak obývací pokoj a následně prostorná koupelna s toaletou. Na druhé straně chodby je pak dětský pokoj s vlastní toaletou a ložnice.

Ostrovačice nabízejí klidné bydlení v blízkosti Brna. Cesta do centra trvá autem 15 min, u přehrady můžete být za 10 min.

Byt 1+1 v původním stavu, Adamov

Nabízíme prodej bytu 1+1 v OV o velikosti 40 m2 v 5.p/6p panelového domu na ulici Petra Jilemnického. Byt je v původním avšak zachovalém stavu.
V roce 2009 prošel celý dům revitaliazcí, při které byla řešena plastová okna, střecha, vchodové dveře, stoupačky i rozvody vody.
Byt je tvořen kuchyní ve tvaru písmene L, pokojem a umakartovým jádrem s oddělenou toaletou od koupelny. Podlahy jsou z PVC, v hlavním pokoji jsou pak zachovalé parkety.

Náklady na bydlení vč. fondu oprav se pohybují kolem 4.000 Kč.

Zadní vchod v úrovni terénu umožňuje bezbariérový přístup pro vozíčkáře!

Zrekonstruovaný byt 2+1, Velké Opatovice

Nabízíme ke koupi částečně zrekonstruovaný byt 2+1 (54m2) v osobním vlastnictví ve 4.NP panelového domu. V rámci rekonstrukce bylo řešeno: zděné jádro, výměna PVC, rohová kuchyňská linka vč. spotřebičů, vestavěné skříně). Dům prošel částečnou revitalizací (nová střecha, lodžie, zateplení bočních stěn objektu). Vytápění objektu je centrální, k vaření a pečení slouží plynový sporák s elektrickou troubou.

Velké Opatovice nabízejí klidné, bezpečné i levné bydlení v obci s veškerou občanskou vybaveností. Z Velkých Opatovic je dobré spojení do Letovic, Jevíčka i Boskovic.

Na koupi bytu byla použita hypotéka. Nynější koupě bytu bude realizována převzetím stávající hypotéky. Kupující tedy bude potřebovat hotovost pouze na rezervační poplatek.
Veškeré vybavení je již zahrnuto v ceně nemovitosti.

Náklady na bydlení se pohybují kolem 3tis./m.

Jedná se o jedinečnou nabídku!

RD se zahrádkou a bazénem, Modřice

Nabízíme prodej přízemního RD 3+1 v centru Modřic se zahrádkou a bazénem. Dům je velmi dobře dispozičně řešen. Zastavěná plocha činí 158 m2, jež nabízí 171 m2 obytné plochy. Dochovaná sklepní část domu je zrekonstruována do stylové domácí vinárničky, která nabízí úžasné prostředí pro setkávání s přáteli. Obdobně příjemné zázemí nabízí klidné posezení ve dvorní části objektu u bazénu či venkovního krbu, které je dostupné přes francouzské okno z obývacího pokoje. K domu náleží dále dílenské prostory a garáž.
Vytápění je v domě řešeno el. přímotopy a elektrickým krbem. Podlahy jsou keramické, případně plovoucí, okna plastová.
Výhodná poloha domu nabízí klidné bydlení a umožňuje snadnou dostupnost do Brna (MHD) i do OC Olympia (5 min).
K domu je zpracován projekt na výstavbu v podkroví.

Jste-li makléř, spolupráce vítána!

Udržovaný byt 2+1, Adamov

Nabízíme prodej udržovaného bytu 2+1 o velikosti 54 m2 v OV. Byt se nachází ve 3.p/6p cihlového domu s výtahem. K bytu náleží balkón s krásným výhledem a sklepní kóje.
Pokoje jsou neprůchozí. Koupelna a toaleta jsou původní (udržovaný umakart).
Byt se prodává z pozůstalosti. Možno ponechat vybavení viz. foto.
V těsné blízkosti domu se nachází škola, autobusová zastávka i obchod. Parkoviště je před domem.

Adamov nabízí klidné bydlení s dobrou dostupností do Brna i Blanska s krásnou okolní přírodou.

Náklady na bydlení se pohybuji kolem 3.500 Kč/m

Doporučuji prohlídku.

Hrubá stavba domu, Drnovice

Exkluzivně nabízíme prodej jedinečné hrubé stavby RD v severní části obce Drnovice (30 km od Brna, 10 km od Boskovic). Jedná se o oblast nových RD. Dům je dvoupodlažní - dispozičně řešen jako 4+kk s podlahovou plochou 172 m2. Střecha domu je šikmá (krytá mědí). Objekt se nachází na parcele o velikosti 870 m2. Zastavěná plocha činí 140 m2. K domu náleží také dílna o velikosti 16,5 m2.
1.NP tvoří velká obytná místnost s kuchyňským koutem, ze které se vchází na slunnou terasu, koupelna, toaleta a technická místnost.
2.NP tvoří 3 pokoje s obrovskými okny pro bohatou světlost pokojů, lodžie a prostorná koupelna.

IS jsou v těsné blízkosti pozemku.

Projektová dokumentace je zpracována i pro náročného klienta. Samostatný projekt počítá s vybudováním fitness centra s vnitřním bazénem i saunou. Naprojektován je také vinný sklep.

Jste-li makléř, spolupráce vítána!

Slunný byt 3+1, Boskovice

Nabízíme podej udržovaného bytu 3+1 (75 m2) v OV v centru Boskovic. Byt se nachází v 2.p/8p nedávno revitalizovaného panelového domu s výtahem. K bytu náleží nová lodžie a sklep. Byt obsahuje původní umakartové jádro, které je stále velice zachovalé. Pokoje jsou neprůchozí. Byt je osazen plastovými okny. Vytápění je zajištěno centrálně.

Dispozice:
Po vstupu do bytu je ze zádveří po levé straně toaleta a přes dveře koupelna. Následuje vchod do kuchyně s jídelním koutem. Z kuchyně je pak možno vstoupit opět do koupelny nebo obvývacího pokoje. Druhými dveřmi z obývacího pokoje vstupujeme do prostor chodby, ze které vedou vstupy do dvou zbývajících pokojů. Z jednoho z nich se vchází do lodžie.

Vzhledem k poloze v centru města, jsou veškeré služby snadno dostupné. Děti si mohou klidně přispat, protože budova je v těsné blízkosti ZŠ a MŠ. U domu je bezproblémové parkování.

Podkrovní byt 2+kk, Tišnov

Modení podkrovní byt v OV o velikosti 31 m2 s minimálními náklady na topení (5000/rok) se nachází v 3NP cihlového domu v ulici Tyršova. Byt je tvořen předsíní, ze které se vchází do obytné části nebo do barevně jasné koupelny. Koupelna je vybavena sprchovým koutem a je společná s toaletou. Obytnou část tvoří obývací pokoj, který je od kuchyňského koutu s jídelním stolem vkusně oddělen konstrukčním prvkem. Do ložnice se vchází z obývacího pokoje. Celkově se jedná o velice prosvětlený a příjemný byt. Vytápění je zajištěno plynovým kotlem, který je společný pro byty na patře. K dispozici je kabelová TV a internet. Před domem je možno relaxovat v malém parčíku s dětskými hracími prvky.

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení